O projektu


Rezidenční komplex GREENSIDE nabízí svým obyvatelům komfortní a kvalitní bydlení v unikátní lokalitě kombinující skvělou dopravní dostupnost (metro Černý Most jen 5 minut) a kompletní občanskou vybavenost s okolní přírodou. Nový bytový projekt vyrostl v přímém sousedství parku a golfového hřiště, na které bude mít většina bytů nerušený výhled.

Rezidenční komplex GREENSIDE je kompletně dokončen a zahrnuje celkem 5 bytových domů. Každá obytná budova nabízí 22 – 32 moderních bytů s balkony o dispozicích  1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk a 4+kk nadstandardní střešní byty. V každém bytovém domě jsou v posledním patře vybudovány dva exkluzivní byty, každý s vlastní velkou terasou a nádherným výhledem na okolní přírodu. Bytové jednotky jsou dispozičně velmi variabilní a v nabídce jsou varianty s parkováním v samostatné garáži nebo podzemní společné garáže případně parkování venkovní.

Všechny bytové domy jsou již dokončeny. Zároveň jsou bytové domy č. 1 – 4 zcela vyprodány . Bytový dům č.5 je zkolaudován a nabízí poslední volné byty ke koupi.

Váš nový výhled

Doprava

metro B (Černý Most)
PID, linky MHD
pražský okruh – napojení na D10, D11, D1, D8, D7
parkování v garážích nebo u domu
bez modrých zón

Občanská vybavenost

nákupní centrum CČM (3min)
Ikea
nemocnice
klinika
praktický lékař
zubní ordinace
hypermarkety

Volný čas

přírodní park
golfové hřiště
dětská hřiště
aquapark
kino
skate park
přírodní památky
zámecký park
počernický rybník

CANABA – záruka moderního a kvalitního bydlení


Rezidenční komplex GREENSIDE Černý Most realizuje společnost CANABA – Pozemní stavby s.r.o., která patří do holdingu CANABA rodinné domy, specializující se především na výstavbu individuálních rodinných domů. Společnost CANABA je od svého vstupu na český trh v roce 1991 největším dodavatelem domů na klíč. Za dobu své existence zrealizovala více než 6000 individuálních domů v ČR i v Německu. Od roku 2000 se společnost CANABA zaměřuje i na přípravu a realizaci vlastních developerských projektů, ve kterých našlo své nové bydlení již tisíce spokojených obyvatel. Dokončeny jsou např. lokality Praha Čakovice, Praha Horní Počernice, Ostrava, Mladá Boleslav, Nehvizdy, Nupaky a další. Ať už plánujete koupi bytu nebo stavbu rodinného domu, informujte se o nabídce společnosti CANABA.

www.canaba.cz