Vzorový byt


Infolinka: 844 02 02 02

Adresa: Bryksova 551/26 Praha 14 – Černý Most

Souřadnice: 50.1019736N, 14.5807997E

Otevřeno: Na objednávku

Objednávka návštěvy vzorového bytu

Vyplňte prosím celé své jméno

Vyplňte prosím své telefonní číslo.
Vyplňte prosím svoji e-mailovou adresu.

Vyplňte prosím zítřejší, nebo pozdější datum.

Vyplňte prosím čas mezi 9:00 – 18:00.

Přečtěte si prosím Zásady ochrany osobních údajů na stránce pro ochranu osobních údajů.

Vážení zájemci o prohlídku vzorových bytů

vzhledem k aktuálnímu nařízení vlády ČR a s ohledem na ochranu zdraví našich návštěvníků se vzorové domy a byty s platností od 1.3.2021 pro veřejnost uzavírají.

Návštěvu je možné si objednat pouze individuálně a to na telefonním čísle 844 02 02 02 nebo na e-mailu greenside@canaba.cz.

Děkujeme za pochopení a věříme, že možnost individuální prohlídky Vám zajistí větší pohodlí.

Vaše CANABA

Fotogalerie

CANABA – záruka moderního a kvalitního bydlení


Rezidenční komplex GREENSIDE Černý Most realizuje společnost CANABA – Pozemní stavby s.r.o., která patří do holdingu CANABA rodinné domy, specializující se především na výstavbu individuálních rodinných domů. Společnost CANABA je od svého vstupu na český trh v roce 1991 největším dodavatelem domů na klíč. Za dobu své existence zrealizovala více než 6000 individuálních domů v ČR i v Německu. Od roku 2000 se společnost CANABA zaměřuje i na přípravu a realizaci vlastních developerských projektů, ve kterých našlo své nové bydlení již tisíce spokojených obyvatel. Dokončeny jsou např. lokality Praha Čakovice, Praha Horní Počernice, Ostrava, Mladá Boleslav, Nehvizdy, Nupaky a další. Ať už plánujete koupi bytu nebo stavbu rodinného domu, informujte se o nabídce společnosti CANABA.

www.canaba.cz